Pudełko węchowe, rozm. S 10x10 cm

Zabawka do pracy węchowej dla zaawansowanych psów. Dzięki  rzepom i 12 kieszonkom zapewnia wysoki poziom trudności wyszukiwania smakołyków. Pudełko jest uszyte z filcu i polaru.

100% handmade

55,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Zabawki węchowe rozwijają psi intelekt, pewność siebie oraz pozwalają rozładować stres i nadmiar energii. Im więcej pies musi się napracować, tym większą ma satysfakcję ze znalezienia smaczków.

Pudełko ma otwierane wieczko za pomocą rzepów. Na każdej ściance, zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej,  przyszyte są kieszonki, w których można schować smakołyki.

Poziom zabawy powinien być dostosowany do poziomu zaawansowania psa. Psy poczatkujące mogą zacząć od wyszukiwania smakołyków z zewnętrznych kieszonek sześcianu. A  po nabraniu doświadczenia przez psa można umieścić smakołyki w wewnętrznych kieszonkach i zadaniem psa będzie otwarcie wieczka w celu dalszej penetracji schowków.

Zabawkę można prac w pralce, w temp. 30 stopni bez wirowania.

Szczegóły produktu
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Julius K9

Smycz lumino, czerwona, 3 m

Smycz 3 m z rączką, wykonana z poliestru pokrytego silikonem, dzięki czemu jest wodoodporna i łatwa do czyszczenia. Pasek fosforyzujący może emitować światło , w zależności od czasu trwania i intensywności ekspozycji.

Cena 49,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku